Registrácia

Registrácia na letný Urban Market je spustená.

Registrácia nie je určená pre gastro predajcov. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na jana@grapefestival.sk.

Aj ty sa môžeš stať súčasťou našej dizajnovej zóny. Stačí sa zaregistrovať alebo nám ponúknuť workshop, ktorý ťa vie ešte lepšie odprezentovať a priblížiť publiku.

Registrácia končí: 13. 07. 2018
Dátum konania podujatia: 10. – 11. 08. 2018
Miesto konania podujatia: GRAPE FESTIVAL | Letisko Piešťany, Žilinská cesta 597/81, 921 01 Piešťany

Registračný link: FORMULÁR
Registračné podmienky a ostatné dokumenty na stiahnutie: PODMIENKY & DOKUMENTY

Urban Market 2018 (Summer Edition)
Urban Market je unikátnym podujatím, vďaka ktorému sa všeobecná verejnosť stretáva s umeleckou, dizajnérskou a kreatívnou scénou. Návštevníci tak môžu podporiť lokálnu tvorbu a kúpiť si unikátne výrobky od tvorcov zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Súčasťou každej edície je aj bohatý kultúrny program a vzdelávacie aktivity.

Našou ambíciou je byť alternatívou ku “komerčne” orientovaným mestským trhom a veľkému množstvu tzv. hand-made trhov. Zámerom je totiž primárne podpora kvalitného kreatívneho priemyslu a dizajnérskej tvorby. Veríme, že aj kreatívna tvorba a umenie môžu prispieť k vyššej kvalite života.

Predajnú časť na Grape festivale dopĺňa sprievodný program, diskusie, prednášky, kreatívne workshopy a DJské sety.

GRAPE FESTIVAL
Grape festival sa koná už po deviaty raz na letisku v Piešťanoch. Posledné tri ročníky boli vypredané, na letisku sa tak počas dvoch dní premlelo 20 000 návštevníkov.

Grape je známy nielen skvelým hudobným výberom, ktorí tento raz zahŕňa alt-J, Kodaline, Nick Murphy fka Chet Faker, Wilkinson live, Oh Wonder, Modeselektor dj set a mnohých ďalších, ale aj dôrazom na vizuálnu stránku. Jeho nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou sú každoročné témy a dress code, ktoré zvyknú organizátori odhaľovať v júli pred festivalom.