Registrácia

Registrujte vašu značku na predvianočný Urban Market.

Buď aj ty súčasťou našej oslavy dizajnu, módy, hudby, súčasných trendov a životného štýlu ale hlavne dobrej a kreatívnej nálady.

• Registračné podmienky nájdete na tomto linku: PODMIENKY
• Registračný formulár nájdete na tomto linku: REGISTRAČNÝ FORMULÁR
• Registrácia trvá do 31. októbra 2017

Urban Market 2017 (Winter Edition)
08. – 10. 12. 2017 / nekonvenčný industriálny priestor v novom šate – viac info v podmienkach registrácie
Registrácia: od 25. septembra 2017 do 31. októbra 2017
Všetky informácie ohľadne registrácie získate na: info@urbanmarket.sk

Urban Market je popredným kultúrno-spoločenským podujatím, ktoré v sebe spája živý dizajnový trh súčasnej umeleckej a kreatívnej tvorby, prezentáciu profesionálnej módy, dizajnu a umenia, ako aj pestrý kultúrny program, edukačné aktivity a tvorivých ľudí z rôznych odvetví umenia v jednom čase na jednom mieste. V roku 2017 budeme prezentovať a spájať komunitu tvorivých ľudí už ôsmym rokom. Urban Market 2017 (Winter Edition) sa uskutoční na novom mieste, ktoré vám postupne predstavíme.

TÉMA : MINIMAL
Striedmosť je slovo, ktoré dnešnú uponáhľanú dobu určite nevystihuje. Preto sme sa rozhodli pre trochu netradičný krok ukázať predvianočné obdobie ako časť roka, kedy je dobré sa zamyslieť a nerobiť unáhlené rozhodnutia. Počkať a klásť si otázky. Ako to už býva zvykom, posledné vydania Urban Marketu mávajú svoju tému. Tou aktuálnou bude MINIMAL. Nie však iba ako estetická forma alebo spôsob umeleckého vyjadrenia. Minimálny môže byť aj náš vplyv na životné prostredie napríklad prostredníctvom výrobkov, ktoré nakupujeme. Ukážeme, že kvalita je naozaj viac ako kvantita. Zaostríme na značky a firmy, ktorých princípom je ekologická či lokálna výroba, trvalo udržateľný rozvoj alebo recyklácia. Predstavíme však aj tvorcov, ktorých výrobky charakterizuje láska ku striedmemu dizajnu. Ak ste sa v predošlých riadkoch našli, veľmi nás to teší. Určite nám to dajte vedieť. Spolu vytvoríme Urban Market, ktorý bude stáť za to.

PRIESTOR : predstavíme už čoskoro
Nekonvečnosť v modernom šate aj takto sa dá popísať moderný industriálny priestor zabudnutej bratislavskej budovy, ktorý sa stane platfomou pre komunitný život, kreatívnu prácu, ale aj miestom pre priateľské stretnutia rozmanité spoločenské podujatia. Viac o priestore už čoskoro.