Registrácia

Opäť oslavujeme a tentokrát spolu s GRAPE FESTIVALOM. 10 rokov spoločne! Vidíme sa na letonom Urban Markete na festivale GRAPE 2019


REGISTRÁCIA UKONČENÁ

Registrácia končí: 14. 07. 2019
Dátum konania podujatia: 09. – 10. 08. 2019
Miesto konania podujatia: GRAPE FESTIVAL | Letisko Piešťany, Žilinská cesta 597/81, 921 01 Piešťany


Urban Market je unikátnym podujatím, vďaka ktorému sa široká verejnosť stretáva s umeleckou, dizajnérskou a kreatívnou scénou. Návštevníci tak môžu podporiť lokálnu tvorbu a kúpiť si unikátne výrobky od tvorcov zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Súčasťou každej edície je aj bohatý kultúrny program a vzdelávacie aktivity. Našou ambíciou je byť alternatívou ku “komerčne” orientovaným mestským trhom a veľkému množstvu tzv. hand-made trhov. Zámerom je totiž primárne podpora kvalitného kreatívneho priemyslu a dizajnérskej tvorby. Veríme, že aj kreatívna tvorba a umenie môžu prispieť k vyššej kvalite života. Aj ty sa môžeš stať súčasťou našej dizajnovej zóny. Stačí sa zaregistrovať alebo nám ponúknuť workshop, ktorý ťa vie ešte lepšie odprezentovať a priblížiť publiku.

⛈ Súčasťou dizajnovej zóny budú workshopy, diskusie, dj sety, ale aj veľa módy a doplnkov.


Grape festival sa koná už po desiaty raz na letisku v Piešťanoch. Posledné štyri ročníky boli vypredané, na letisku sa tak počas dvoch dní „premlelo“ 20 000 návštevníkov.  Grape je známy nielen skvelým hudobným výberom, ktorí tento raz zahŕňa Chvrches, Tove Lo, The Kooks, Rudimental live, John Hopkins live, The Vaccines a mnohých ďalších, ale aj dôrazom na vizuálnu stránku. Jeho nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou sú každoročné témy a dress code, ktoré zvyknú organizátori odhaľovať v júli pred festivalom.


⛈ Chceme byť svetoví, ideme s dobou! Urban Market bude ako prvý design market na Slovensku a v okolitých krajinách cash less – teda nebudeme používať hotovosť.

Prečo je lepšie byť cash less? Platiť bezhotovostne nie je len konfortnejšie, ale aj bezpečnejšie. Sme presvedčení, že na otázku, či cash áno, alebo nie, máme jasnú odpoveď. Pre všetkých, čo sa zaujímajú o Google Pay, Apple Pay a prijali bezkontaktné platby s nadšením, budujeme market, ktorý zabezpečí porovnateľný zážitok, aký má človek napríklad z Airbnb alebo z Uberu, a zároveň prinesie pridanú hodnotu.

Pokrok doby nezastavíme. Napríklad v UK už v roku 2015 došlo prvýkrát v histórii k tomu, že objem bezhotovostných platieb prevýšil platby hotovostné. Podobná situácie je v ďalších vyspelých krajinách. Bezhotovostné platby teda naberajú v ekonomike čím ďalej tým väčší význam. Buďte s nami aj vy ako prví pritom. Buďme o krok vpred.


Organizuje: ČO – Čerstvé Ovocie v spolupraći s festivalom GRAPE.
Mediálni partneri: Radio_FM | Startitup