Keramické štúdio, ktoré vzniklo z potreby hľadať oddych v chaose. Všetko vzniká ručne (bez kruhu). Aby hlina prechádzala priamo cez prsty, poskladaná ako model. Tvorím najmä úžitkovú keramiku, ale aj tu niekedy prekročím hranice. Štúdium architektúry ma možno mierne ovplyvnilo ako pracovať s materiálom a jeho pravdivosťou. Skúšať nové prístupy a experimentovať s rôznymi technikami. Stále to má ale svoj vlastný poriadok. Výsledok je vždy iný, jedinečný. Kolekcia sa tak stále mení, rastie a nikdy nebude úplne hotová.