Registrácia

Urban Market 2020 (Special Winter Edition) @ Vianočná tržnica so Slovenskou sporiteľňou

Vianočná tržnica so Slovenskou sporiteľňou:
Bratislavskú Starú tržnicu postihla pandémia podobne ako iné spoločenské centrá. V rámci aktuálnych nariadení sa tu nemôžu konať žiadne z pravidelných podujatí, okrem sobotných trhov, na ktoré sa vzťahujú rovnaké opatrenia ako na obchody či obchodné centrá. Počas týždňa však tržnica stojí prázdna. Čo s tým?

V Starej tržnici sa rozhodli v spolupráci s ich hlavným partnerom, Slovenskou sporiteľňou, otvoriť svoje brány aj počas týždňa a ponúknuť existujúci trhový priestor na predaj lokálnym výrobcom aj z iných ako potravinových oblastí – dizajn, šperk, móda či knihy. Na spoluprácu si prizvali ďalšie organizácie, ktoré bežne organizujú podujatia zamerané na podporu lokálnej tvorby, no teraz im ich pandémia prekazila, a to Urban Market, BRaK či Bratislava Design Week. Spoločne tak pripravujú pravidelný predvianočný trh, ktorý sa bude konať vo vybrané dni v týždni od konca novembra až do Vianoc. Pridáte sa?

Opatrenia:
Stará tržnica funguje ako občasný trh. Projekt Vianočnej tržnice je postavený výlučne na predaji produktov bez sprievodného programu, rovnako, ako je tomu v obchodoch či v obchodných centrách. Organizácia trhu sa teda riadi rovnakými pravidlami – návštevnosť je limitovaná podľa aktuálneho platného nariadenia (v tomto momente 15m2 na zákazníka), platí povinnosť nosiť rúška, dezinfikovať si ruky na vstupe, dodržiavať rozostupy a pod. O dodržiavaní pravidiel sa pri vstupe aj v priestore stará usporiadateľská služba.

Čo ak príde / bude pokračovať “lockdown”?
Organizácia trhu závisí od aktuálne platných nariadení. V prípade, že príde k situácii, kedy by organizácia trhov nebola možná, budeme sa snažiť o ich realizáciu hneď, ako to bude opätovne možné (aj keby to znamenalo, že z plánovaných štyroch týždňov by sa konali len dva).


Registračný link: FORMULÁR
Dokument na stiahnutie: REGISTRAČNÝ DOKUMENT


Registrácia končí: 02. 11. 2020
Dátum konania: od 25. novembra do 18. decembra 2020 (každá streda | štvrtok | piatok)
I. týždeň: 25.11. – 27.11. (120 €)
II. týždeň: 02.12. – 04.12. (120 €)
III. týždeň: 09.11. – 11.12. (120 €)
IV. týždeň: 16.12. – 18.12. (120 €)
*Každý týždeň v čase od 12:00 do 20:00.
Miesto konania podujatia: Stará tržnica, Námestie SNP 25, Bratislava

Registrácia nie je určená pre gastro predajcov. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@urbanmarket.sk.

Pre viac info pošlite mail na: info@urbanmarket.sk