Na koncerte Pánka sa zabavia všetky vekové kategórie – od škôlkara až po starého otca. 

V roku 2015 vyšiel Pánkovi rovnomenný prvý album, na ktorom sa dajú nájsť ukážky rôznych hudobných žánrov ako swing, bossanova, jazz, rock alebo aj skladby okorenené orientálnymi vplyvmi. Texty piesní sú inšpirované zážitkami jeho detí a niektoré texty sú prevzaté aj z detských ľudových piesní. Neskôr boli vydané albumy Horí mi pleš (2018) a Kozmo a jeho dobrodružstvá (2021). 

Kapela má konte už množstvo vystúpení v rámci rôznych kultúrnych podujatí (Pohoda, Dobrý trh, festival Mičinský pitvor, Salamandrove dni, festival Dotyky a spojenia, Trnavský rínek, festival Atmosféra, Drienok, Kremnické gagy, E A festival, Lodenica a iné).

Na Urban Markete sa môžete tešiť na trojčlennú kapelu v zložení Julián „Pánko“ Ratica (gitara, klávesy a spev), Marek „Kvído“ Križan (basová gitara, vokály a perkusie, občas ho nahrádza Michal „Ježko“ Ježek) a Robo „Segi“ Szegény (bicie nástroje). 

Súčasťou vystúpenia je aj interaktívny hudobný mini workshop. V rámci koncertu sa deti naučia hrať na rôzne rytmické nástroje – budú tak mať možnosť zahrať si priamo s kapelou.

Facebook | Instagram | YouTube

  1. Udalosti
  2. Koncert pre deti

Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes