Milé deti, doneste si svoju deku a príďte predávať hračky, knihy a iné pekné veci, ktoré už doma nepotrebujete, ale niekomu sa zídu. Na jeden deň si tak vyskúšate úlohu predavača či predavačky.

Predajkyne a predajcovia sa musia zaregistrovať. Maximálna plocha predajného miesta je 1m. Pri registrácii do poznámky uveďte, čo budete predávať. Odporúčame pripraviť si cenovky.

Registrácia cez web BKIS.

Predávať môžete:

♥ Hračky
♥ Zberateľské kartičky
♥ Knihy
♥ Detské karnevalové kostýmy
♥ Vlastné výtvory detí

Toto radšej nechajte doma:

× Oblečenie
× Topánky
× Športové veci

Prehrať video

Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes

Cena profesora Jozefa Lacka 2023
prináša FAD STU

Fakulta architektúry a dizajnu

Výstava predstavuje najkvalitnejšie vypracované záverečné práce z celoštátnej súťaže, o ktorú bojujú absolventi architektonických vysokých škôl z celého Slovenska. Do súťaže bolo odbornými komisiami nominovaných 14 projektov ako práce s najvyššou kvalitou. Sú výsledkom interného výberu jednotlivých vysokých škôl, fakúlt a architektonických katedier. Pred porotou (Zuzana Dolobáčová, Peter Dunajovec, Daniel Bartoš) bolo prezentovaných 13 absolventských prác, z ktorých komisia vybrala LAUREÁTA a odmenených.

Detail akcie

Workshop s Abaddon: Zažehli si

Fakulta architektúry a dizajnu

Žehlenie, ktoré vás bude konečne baviť! Vytvorte si vlastnoručne jedinečný módny kúsok podľa svojich predstáv prostredníctvom heatpressu, zažehlovacieho lisu. Na výber budete mať predpripravené grafiky aj rôzne druhy textilu – kombinácia a podoba finálneho modelu je už len na vás a vašej fantázii. S výberom aj samotným zažehlením vám radi pomôžu a všetko do detailu vysvetlia zástupcovia z Abaddon Print.

Detail akcie

Fomonius

Urban Market Stage

Spojenie dvojice DJ Fomo a DJ Paulonius, dizajnéra a architekta, ktorí vám zahrajú upbeatový elektronický overground.

Detail akcie

MLADÍ: Alan Prekop, What Architects., Superatelier, DOXA Architekti
prináša DAAD

Urban Market Stage

Pätnásť rokov festivalu DAAD – Dni architektúry a dizajnu. Pätnásť rokov príprav, propagácie, prehovárania a produkcie. Pätnásť rokov presviedčania seba a ostatných o potrebe vyvolania záujmu a pozornosti o profesiu, ktorá vytvára všetko prostredie okolo nás. Pätnásť rokov diskutovania, spojenia síl, druženia, učenia sa a porovnávania. Pohľadu do vnútra scény, inside. Pätnásť rokov a stále tá istá otázka.

Detail akcie

168
prináša DAAD

Urban Market Stage

Film o stavbe prvého slovenského mrakodrapu Eurovea 2. Dokument režiséra Jara Vojteka zachytáva začiatok stavby až po jej dokončenie. Popritom sa dozvedáme, ako sa budova zrodila v hlavách investora a architektov.

Detail akcie

We The Others
prináša DAAD

Urban Market Stage

Dokument režiséra Ladislava Kaboša mapuje život a tvorbu slovenského rodáka, karpatského Nemca Hansa Broosa z Veľkej Lomnice, ktorého architektonické dielo zanechalo v Brazílii nezmazateľnú stopu. Vedel majstrovsky začleniť architektúru do prírody. Podľa jeho projektov bolo postavených viac ako 140 budov a patrí k najvýznamnejším predstaviteľom modernej architektúry v Brazílii. O jeho diele a strhujúcom životnom príbehu donedávna na Slovensku nikto nevedel.

Detail akcie

NevaDIvadlo: Kompost story
prináša BKIS

Urban Market Stage

Ríbezľa, ktorá dosiaľ chránila hmyziu komunitu ulice Podríbezľová pred živlami a zásobovala ju sladkým ovocím, chradne. Hmyzí priatelia si nevedia rady, no to sa zmení, keď sa do kompostu nasťahuje nový pomocník. Príbeh o prijatí, tímovej práci a kompostovaní.

Detail akcie

Tvoríme si s výtvarným ateliérom Devín
prináša BKIS

Namestie slobody

Vytvorte si nevšedný náhrdelník, náramok, prívesok či kľúčenku. Budeme strihať, prevliekať, navliekať, viazať, upcyklovať rôzne pestrofarebné gombíky, korálky, rôzne vrchnáčiky, slamky, textil a kartón. Skombinujeme na prvý pohľad odpadové materiály, zozbierané nepotrebné drobnosti ako plastové vrchnáčiky či gombíky s prírodninami. Vašej navliekacej technike sa medze nekladú!

Detail akcie

Rastlinné teráriá s Lab.cafe

Fakulta architektúry a dizajnu

Rastlinné teráriá prinesú kúsok prírody do každej domácnosti. Príďte si vytvoriť tento parádny doplnok na workshop, kde vás Lab.cafe naučí všetko potrebné.

Detail akcie