Máme otvorené! ☀️ Jarný Urban Market 2024 je späť na známom mieste.

Text:

Máme otvorené! 

Urban Market 2024 (Spring Edition) nájdete na obľúbenom mieste! Po piatich rokoch sme sa vrátili na Fakultu architektúry a dizajnu STU a Námestie slobody. Tešíme sa na vás aj s vyše 120 lokálnymi dizajnérskymi značkami a kopou kultúrneho programu.

📍  KEDY?
31. 5. – 02. 06. 2024
 
📍  KDE?
Fakulta architektúry a dizajnu STU, Námestie slobody 19, Bratislava
 

📍  OTVÁRACIE HODINY
31.05. | PIATOK: 16:00 – 22:00 (market otvorený do 20:00)
01.06. | SOBOTA: 10:00 – 22:00 (market otvorený do 20:00)
02.05. | NEDEĽA: 10:00 – 18:00

📍  VSTUPNÉ

Vstupné na 1 deň: 3€ – v predaji na mieste

Vstupné ide na verejnú zbierku na podporu aktivít neziskovej organizácie Čerstvé Ovocie s názvom „Urban Market 2024 (Spring Edition)“ pod registračným číslom 101-2024-393943.

Deti do 6 rokov, seniori a ZŤP majú vstup zadarmo.

Vstupom na podujatie Urban Market vyjadrujete SÚHLAS s vyhotovovaním obrazového a zvukového záznamu a prípadným zverejnením vašej osoby na informačných kanáloch propagujúcich aktivity podujatia Urban Market. V prípade výhrad kontaktujte info@urbanmarket.sk.

Vstup na vlastné nebezpečie.

📍  SPRIEVODNÉ AKTIVITY

Piatok v Kácečku: Urban Market Afterparty w/ Isama Zing, Bulp, Whithe, FOM, Beyuz

📍  SPRIEVODNÝ PROGRAM
Sprievodný program nájdete TU.

📍  ZOZNAM PREDAJCOV
Zoznam predajcov nájdete TU.

Mohlo by vás zaujímať

Eva a Zuzana z Tender November: Na zipsy na tričkách sme dodnes nemali jedinú reklamáciu

Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie tričko na dojčenie? Ak navštevujete Urban Market, je dosť možné, že odpoveďou je Tender November. Vkusné, v krásnych farbách, z organickej bavlny a v kvalitnom prevedení, ktoré vydrží roky. To vám dosvedčia dnes už stovky spokojných zákazníčok. Tender November však už dnes ponúka ďaleko viac. S Evou a Zuzanou sme sa porozprávali o začiatkoch značky, ako fungujú ich kolekcie na pre-order, aj prečo by radšej neradili podnikať s textilom.

Čítať viac

mini in: Epersia

Pravý šafran a výrobky zo šafranu, šperkovnice zdobené starobylou perzskou technikou a pravé tyrkysy má v ponuke Epersia. Značku založila Zuzi so svojím mužom Ferim potom, čo pred rokmi absolvovali dobrodružnú cestu po Perzii. Naozaj rozvíjať ju však začali minulý rok. Feri sa stará o technické zázemie a vývoj produktov, Zuzi zastrešuje procesy smerujúce von, k zákazníkom a spolu vám prinášajú pravé poklady z Perzie.

Čítať viac

Ako rozmanitosť okolo nás posúva vpred vašu značku?

Za tému jarného Urban Marketu sme si tento raz vybrali ROZMANITOSŤ. Rozmanitosť robí náš svet zaujímavým a inšpiratívnym miestom. Rozmanitosť nám otvára dvere k tvorivosti, nabáda k spolupráci a umožňuje vznik inovácií. Našich predajcov sme sa preto spýtali, ako rozmanitosť okolo nás posúva vpred ich značku?

Čítať viac