Otvorené! Urban Market 2023 (Winter Edition) ❄️

Text:

Máme otvorené! 

Urban Market 2023 (Winter Edition) má pre vás pripravené viaceré prekvapenia. Ak budete pozorní, možno natrafíte aj na nečakaný poklad. Tešíme sa na vašu návštevu!

📍  KEDY?
08. – 10. 12. 2023
 
📍  KDE?
Budova banky na Štúrovej 5, Bratislava
Upozorňujeme, že budova banky NIE JE bezbariérová.
Máme však pripravenú šatňu aj s priestorom na odloženie kočíkov.
 

📍  OTVÁRACIE HODINY
piatok 8. 12.: 16:00 – 20:00
sobota 9. 12.: 10:00 – 20:00
nedeľa 10. 12.: 10:00 – 18:00

📍  VSTUPNÉ
piatok: 4€
sobota: 5€
nedeľa: 4€
rodinné vstupné: 15€ (2 dospelí a 2 deti do 15 rokov)

Deti do 6 rokov, seniori a ZŤP majú vstup zadarmo.

📍  SPRIEVODNÉ AKTIVITY

KOLABO 2023:  Výstava vybraných projektov spojená s vernisážou

Urban Market Saturday Night @Kácečko w/ The Curly Simon, Supaspicybois + Denym, Call Dominika, Otec Mirec, Hugo Hypetrain, Purist DJs, Live podcast Za Hudbou w/ Otec Mirec & Hugo Hypetrain

📍  SPRIEVODNÝ PROGRAM
Sprievodný program nájdete TU.

📍  ZOZNAM PREDAJCOV
Zoznam predajcov nájdete TU.

Mohlo by vás zaujímať

Eva a Zuzana z Tender November: Na zipsy na tričkách sme dodnes nemali jedinú reklamáciu

Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie tričko na dojčenie? Ak navštevujete Urban Market, je dosť možné, že odpoveďou je Tender November. Vkusné, v krásnych farbách, z organickej bavlny a v kvalitnom prevedení, ktoré vydrží roky. To vám dosvedčia dnes už stovky spokojných zákazníčok. Tender November však už dnes ponúka ďaleko viac. S Evou a Zuzanou sme sa porozprávali o začiatkoch značky, ako fungujú ich kolekcie na pre-order, aj prečo by radšej neradili podnikať s textilom.

Čítať viac

Máme otvorené! ☀️ Jarný Urban Market 2024 je späť na známom mieste.

Po piatich rokoch sme späť na Fakulte architektúry a dizajnu STU a Námestí slobody! Príďte si s nami užiť známe miesto v novom šate. Na jarnom Urban Markete sa stretnete s vyše 120 lokálnymi značkami a kopou sprievodného programu. Sme tu až do nedele, 18:00.

Čítať viac

mini in: Epersia

Pravý šafran a výrobky zo šafranu, šperkovnice zdobené starobylou perzskou technikou a pravé tyrkysy má v ponuke Epersia. Značku založila Zuzi so svojím mužom Ferim potom, čo pred rokmi absolvovali dobrodružnú cestu po Perzii. Naozaj rozvíjať ju však začali minulý rok. Feri sa stará o technické zázemie a vývoj produktov, Zuzi zastrešuje procesy smerujúce von, k zákazníkom a spolu vám prinášajú pravé poklady z Perzie.

Čítať viac