Otvorte s nami letnú sezónu v Baske Ville

Text:

Pred dvoma už avizovanými letnými edíciami – na bratislavskej pláži Tyršák a na festivale Grape v Trenčíne, sa Urban Market ešte vyberie na cesty! V sobotu 2. 7. budeme súčasťou otvorenia letnej sezóny v penzióne Baske Villa v Trenčianskych Tepliciach.

V krásnom prostredí záhrady tejto legendárnej vily nájdete počas celého dňa dizajnovú zónu, v ktorej sa predstaví takmer 20 lokálnych značiek. Príďte si nakúpiť jedinečnú tvorbu priamo od autorov a autoriek – bude z čoho vyberať!

Stretnúť a podporiť môžete tvorcov z ABRAKA s farebnou módou pre aktívny životný štýl, dizajnérske štúdio BAGBET s originálnymi kúskami z textilného odpadu, 100% ľanový a minimalistický GUST., MACCU s klasickými a nadčasovými strihmi, RH+ s pohodlným oblečením z certifikovaných materiálov a TAKITAK, ktorí oblečú malých aj veľkých.

Ozdobiť sa môžete autorskými šperkami od BARBORY OPÁTOVEJ alebo minimalistickými kúskami od U JEWERLY BRAND. Dámy určite zaujme aj slovenská prírodná dekoratívna kozmetika FRAELA či MOONLOU s turbanmi, čelenkami, klobúkmi a inými vlasovými doplnkami.

SII BRAND prinesie originálny výber okuliarov so zaujímavým dizajnom od značiek IZIPIZI a FLAMINGO. Naši najmenší (ale aj tí veľkí) sa môžu potetovať dočasným veselými tetovačkami od KRESKY.

Neustále pracujúce mysle a láskavé duše potešia zápisníky LITTLE SPARK. Váš domov či kanceláriu si môžete skrášliť jedinečnými grafikami od CISAROVE alebo rozvoňať ekologickými, ručne robenými sviečkami od SO.SLOW. Iné interiérové doplnky, ale aj tašky či batohy z prateľného papiera, nájdete u predajcov UASHMAMA.

Program pre celú rodinu aj záhradná grilovačka
Okrem našej dizajnovej zóny sa môžete tešiť na celodenný program pre deti aj dospelých – najmenších pozývame na čítačku rozprávok o Osmijankovi či na predstavenie Dobrý deň, pán Vlk! v podaní divadla Trieska. Dospelých zas čaká vedomostný kvíz s Ludwigom Baginom.

O vaše hladné žalúdky sa postará šéfkuchár Baske Villy, Martin Záhumenský, s ktorým si užijeme pravú záhradnú grilovačku.

Lokálny dizajn a umenie nielen v dizajnovej zóne
Počas prvej júlovej soboty určite zablúďte aj do krásnych priestorov penziónu Baske Villy – objavíte tam kopec slovenského umenia a dizajnu! Pôvodne jedna z víl grófa Olivera Selderna z roku 1910 ožila po dlhej dobe len minulý rok v júni. Odvtedy sa stala obľúbeným útočiskom pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť uprostred nádhernej prírody v kúpeľnej atmosfére Trenčianskych Teplíc, navyše obkolesení umením a lokálnym dizajnom. V priestoroch Baske Villy totiž môžete obdivovať diela a tvorbu slovenských umelkýň a umelcov – zaujímavosťou je, že dizajn, umenie, kozmetiku a v podstate čokoľvek, čo sa vám vo vile zapáči, si môžete zakúpiť v ich concept store.

Otvorenie letnej sezóny v Baske Ville v Trenčianskych Tepliciach sa uskutoční 2. 7. od 10:00 do 21:00. Zastavte sa a užite si s nami príjemný letný deň!

Baske Villa, 17. novembra 305/23, 914 51 Trenčianske Teplice

Zoznam predajcov:
ABRAKA
ARIES
BAGBET
BARBORA OPÁTOVÁ
CISAROVE
FRAELA
GUST.
KRESKY
LITTLE SPARK
MACCU
MOONLOU
RH+
SII BRAND
SO.SLOW
TAKITAK
U JEWERLY BRAND
UASHMAMA

Mohlo by vás zaujímať

Nápadité alebo tradičné? Vyberte si svoje vianočné ozdoby!

V niektorých rodinách sa vianočné ozdoby dedia po generácie. Ak však nemáte to šťastie, môžete si vytvoriť vlastnú nadčasovú kolekciu. Nemusíte si pritom všetko zadovážiť naraz, ale každý rok svoju zbierku obohatiť o niečo nové a hodnotné. Pestrú ponuku nápaditých aj tradičných ozdôb nájdete u lokálnych značiek a výrobcov.

Čítať viac

Pripravení na vianočné nákupy?

Urban Market vo svojej špeciálnej zimnej edícii zavíta už v decembri do bratislavskej Starej tržnice.

Čítať viac

Pre všetkých tulákov a kočovníkov, ale aj na život „po“

V dizajnovej zóne Urban Market na Grape Festivale objavíte originálnu tvorbu od 50 lokálnych značiek.

Čítať viac