Monika alias monnush“ vás naučí how to strike a pose“ a mnohé iné pohyby z tanečného štýlu Vogue. Tie využijete na párty, ktorá bude voľným pokračovaním tohto workshopu. Level je určený pre netanečníkov, nemusíte sa ničoho obávať! 

Monika Prikkelová priniesla na Slovensko tanečný štýl Vogue. Už 8 rokov organizuje v Bratislave Vogue bály (Ball of Shame), a preto ju nazývame aj tzv. matkou slovenskej ballroomovej scény. Založila prvý československý house – Kiki House of Velvet, vedie vlastnú tanečnú agentúru mondance, svetelnú show Tron Girls a značku oblečenia Identities – odkiaľ môžete poznať kolekciu Pussy is a feeling. Okrem iného je výbornou učiteľkou a zabávačkou, takže určite odporúčame sa zastaviť na jej workshope.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vogue s monnush

11. 8. 2023 20:00 - 21:00

Monika alias „monnush“ vás naučí „how to strike a pose“ a mnohé iné pohyby z tanečného štýlu Vogue. Tie využijete na párty, ktorá bude voľným pokračovaním tohto workshopu. Level je určený pre netanečníkov, nemusíte sa ničoho obávať! 

Monika Prikkelová priniesla na Slovensko tanečný štýl Vogue. Už 8 rokov organizuje v Bratislave Vogue bály (Ball of Shame), a preto ju nazývame aj tzv. matkou slovenskej ballroomovej scény. Založila prvý československý house – Kiki House of Velvet, vedie vlastnú tanečnú agentúru mondance, svetelnú show Tron Girls a značku oblečenia Identities – odkiaľ môžete poznať kolekciu Pussy is a feeling. Okrem iného je výbornou učiteľkou a zabávačkou, takže určite odporúčame sa zastaviť na jej workshope.Podrobnosti

Dátum:
11. 8. 2023
Čas:
20:00 - 21:00