Krátky DJ set Daniela Kordíka spojený s krstom LP-čka. Satis vznikol ako soundtrack k videodokumentom Ceny Slovenskej komory architektov za architektúru CE ZA AR 2023.

Vypočujte si SATIS

Prehrať video
  1. Udalosti
  2. DJ set

Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes

Maikl Knight

Maikl Knight je slovenský DJ a umelec špárajúci sa v hudobnej produkcii, ktorý pôsobí v Bratislave. Vo svojich setoch prevažne mieša hudobné žánre ako Disco, House či Techno, no nemá taktiež problém zavítať cez Baile Funk až do ballroom kultúry.

Detail akcie

daniu

KOLABO Lounge

daniu je DJ a producent, ktorý sa aktuálne pohybuje hlavne v zvuku afrobeatu, amapiano, groove a baile funku, ale občas vybočí aj smerom k housu a R&B. V minulosti sa venoval predovšetkým tvorbe lo-fi jazzhopových beatov, v súčasnosti produkuje aj remixy a edity trackov pre svoje DJ sety.

Detail akcie

FOM

KOLABO Lounge

FOM alebo Viktor z Topoľčian sa venuje produkcii inštrumentálnych beatov s nádychom staroby. Prezývka FOM alebo FollowOriginalMessage naznačuje prepojenosť so zlatou érou rap music a jej odkazom, čo je jeho najväčšou inšpiráciou, ktorú kombinuje so špinavým Lo-Fi zvukom. Svoje beaty, inšpirované jazzom a soulom, ktorých samplový základ možno hľadať v 70. rokoch, dopĺňa o scratche a často sa snaží nedržať sa kompozičných štandardov s vidinou vytrhnutia nepísaných hudobných pravidiel z rutiny.

Detail akcie

Nat

KOLABO Lounge

Nat je mladá DJka, aktuálne pôsobiaca v Kodani. Zahrá selekciu groovy housu, ktorá bude zmesou plných rytmických basov a chytľavých melódií.

Detail akcie

Purist DJs

Kácečko Kamenné námestie 1/a

Purist DJs sú Alan Prekop a Juraj Peták z mladej bratislavskej electro-popovej kapely Purist. Chalani majú vycibrený vkus, o ktorý sa s nami s radosťou podelia na sobotnej afterke. Môžete sa tešiť na kvalitný výber hudby od tohto hudobne silno podkutého kolektívu. Bude to zmes elektroniky, bass music, garage a techna, takže o kvalitné (miestami možno temnejšie) vibes bude postarané.

Detail akcie

Otec Mirec

Kácečko Kamenné námestie 1/a

Otec Mirec je súčasťou tria RudeBoys Radio, s ktorým posledný rok dobíjajú kluby na Slovensku a v Čechách. Má za sebou viac ako 10-ročnú profi tanečnú kariéru, počas ktorej si vycibril ucho a vkus na hudobnú selekciu tak, že jedna pazucha nezostane suchá. Mirec vo svojich setoch mieša afrobeats a karibské rytmy s anglickým zvukom a house-om. Skrátka, namieša koktejl hudobných chutí, ktorý ťa roztancuje.

Detail akcie

Hugo Hypetrain

Kácečko Kamenné námestie 1/a

Hugo Hypetrain je DJ, kreatívec a rapový redaktor so záľubou v elektronickej hudbe nesúcou odkazy na hip hop. V jeho setoch počuť bass music a garage, ale tiež juke, trap, baile funk alebo jersey club.

Detail akcie

St. Emmita

KOLABO Lounge

st.EMMITA (Emma Stašáková) je dídžejka a hudobná producentka pochádzajúca zo Slovenska, uznávaná pre svoju pozoruhodnú schopnosť shape-shiftovať (tvarovať – zvuková tvárnosť) zvuky a pripraviť vzrušujúce DJ sety, v ktorých sa plynule spája rôzne hudobné žánre, vrátane house, acid, breakbeat, italo disco, experimentál a hyperpop.

Detail akcie

Maikl Knight

KOLABO Lounge

Maikl Knight je DJ a umelec špárajúci sa v hudobnej produkcii, ktorý pôsobí v Bratislave. Vo svojich setoch prevažne mieša hudobné žánre z Afriky či Latinskej Ameriky.

Detail akcie

Fomonius

Urban Market Stage

Spojenie dvojice DJ Fomo a DJ Paulonius, dizajnéra a architekta, ktorí vám zahrajú upbeatový elektronický overground.

Detail akcie