Rapper a DJ Tono S. je známy svojím vtipným prejavom, lyrickou zdatnosťou, ale aj spoločenskou angažovanosťou. Aktuálne má za sebou prvú sezónu s vlastnou živou kapelou, v zložení Matej Hrozáň (bicie), Martin Aessio Lavorato (basgitara) a DJ M-Cee. S ňou sa predstaví aj na jarnom Urban Markete. Piesne s hudobníkmi budú striedať texty, podávané vo forme slam poetry.

Tono S.
Tono S. pôsobí na scéne od roku 2000 ako rapper, nahráva a koncertuje sólo aj s projektami GR TEAM a ULTRAZVUK. Hráva tiež ako DJ. Má vlastnú hiphopovú show na Rádiu_FM, kde sa stará o dramaturgiu, moderovanie a výber hudby a hostí. Okrem koncertov, festivalov alebo firemiek na Slovensku a v Čechách, mal to šťastie hrať v Zurichu či New Yorku. 

Živé spracovania albumových skladieb z projektov Fičúringy, Návraty alebo albumu Dr. Tono a Mr. Temnota mohli vidieť poslucháči na eventoch ako Bratislavský Majáles, Pohoda Festival, Uprising Festival alebo Slanický ostrov divadla. 

Kapela:
Matej Hrozáň (bicie)
Martin Aessio Lavorato (basgitara)
DJ M-Cee

Prehrať video
Prehrať video
  1. Udalosti
  2. Koncert

Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes

Denym

Kácečko Kamenné námestie 1/a

Prvýkrát bolo jeho nahrávky počuť na Mixdown Mixtape vol. 3 v roku 2020. O tri roky na to vydal debutové Katabasis EP a follow up Bohemy EP pod vydavateľstvom Mixdown records. Jeho conscious rap vyrastal z boom bapu, jeho texty nesilene sedia na beatoch s prvkami soulu a R&B. V textoch rozoberá tému lásky a jej subjektívnosti, rovnako ako uťaté väzby s dôrazom na budúcnosť. Denym má jedinečnú vizualitu z dielne OPA productions a ASFH, s ktorými natočil za pol roka 5 videoklipov.

Detail akcie