mini in: Epersia

Text:

Pravý šafran a výrobky zo šafranu, šperkovnice zdobené starobylou perzskou technikou a pravé tyrkysy má v ponuke Epersia. Značku založila Zuzi so svojím mužom Ferim potom, čo pred rokmi absolvovali dobrodružnú cestu po Perzii. Naozaj rozvíjať ju však začali minulý rok. Feri sa stará o technické zázemie a vývoj produktov, Zuzi zastrešuje procesy smerujúce von, k zákazníkom a spolu vám prinášajú pravé poklady z Perzie.

Čo ťa na tvojej práci najviac baví?
Tvorivosť, komunikácia a vzájomné obohacovanie sa so zákazníkmi a osobný sebarozvoj.

Na ktorý svoj produkt si najviac hrdý?
Na náš unikátny šafranový sirup, ktorý sme mesiace vylaďovali a svojou chuťou prekvapuje zákazníkov.

Aký máš najmilší zážitok so zákazníkmi?
Tento víkend sme zažili veľkú srdečnú prajnosť a vrúcnosť od zákazníkov na trhoch. Veľmi nás to povzbudilo.

Na čo sa aktuálne tešíš?
Na Urban Market, ktorý bude už tento víkend.

Obľúbený surovina?
Šafran.

V čom vidíš budúcnosť?
V láskavosti a ľudskosti.

Čo ťa v ostatnej dobe zaujalo v kultúre, umení?

Úžasný koncert Jean Michel Jarre, ktorý sme si vychutnali 12. mája v Bratislave. A úžasné bolo, že bol prístupný bezplatne pre kohokoľvek. Stretla sa tam obrovská zmes rozmanitosti a všetko prebehlo v krásnej energii.

Banku ČSOB som si vybral ako svojho finančného partnera, pretože…

Je to spoľahlivý a silný partner.

Jarný Urban Market sa uskutoční už tento víkend, 31. mája až 2. júna 2024. Platiť bezhotovostne budete môcť na jarnej edícii aj vďaka ČSOB, nášmu partnerovi pre podporu lokálneho podnikania.

Ďalšie články nájdeš tu:

Témou jarného Urban Marketu je tento rok rozmanitosť. Ako rozmanitosť posúva vpred našich predajcov sa dočítate v článku.

Mohlo by vás zaujímať

Eva a Zuzana z Tender November: Na zipsy na tričkách sme dodnes nemali jedinú reklamáciu

Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie tričko na dojčenie? Ak navštevujete Urban Market, je dosť možné, že odpoveďou je Tender November. Vkusné, v krásnych farbách, z organickej bavlny a v kvalitnom prevedení, ktoré vydrží roky. To vám dosvedčia dnes už stovky spokojných zákazníčok. Tender November však už dnes ponúka ďaleko viac. S Evou a Zuzanou sme sa porozprávali o začiatkoch značky, ako fungujú ich kolekcie na pre-order, aj prečo by radšej neradili podnikať s textilom.

Čítať viac

Máme otvorené! ☀️ Jarný Urban Market 2024 je späť na známom mieste.

Po piatich rokoch sme späť na Fakulte architektúry a dizajnu STU a Námestí slobody! Príďte si s nami užiť známe miesto v novom šate. Na jarnom Urban Markete sa stretnete s vyše 120 lokálnymi značkami a kopou sprievodného programu. Sme tu až do nedele, 18:00.

Čítať viac

Ako rozmanitosť okolo nás posúva vpred vašu značku?

Za tému jarného Urban Marketu sme si tento raz vybrali ROZMANITOSŤ. Rozmanitosť robí náš svet zaujímavým a inšpiratívnym miestom. Rozmanitosť nám otvára dvere k tvorivosti, nabáda k spolupráci a umožňuje vznik inovácií. Našich predajcov sme sa preto spýtali, ako rozmanitosť okolo nás posúva vpred ich značku?

Čítať viac