Urban Market 2024 (Summer Edition)

Informácie pre návštevníkov

Jediný Urban Market tohto leta bude na GRAPE festivale! Naša dizajnová zóna neodmysliteľne patrí do ruchu grejpáckeho festivalového mestečka. Čaká nás 13. spoločný ročník – sme súčasťou festivalu už od jeho vzniku a tento rok nebude výnimkou. 


Aj tentokrát sa môžete tešiť na kurátorský výber značiek lokálnej módy, módnych doplnkov, šperkov, prírodnej kozmetiky, kníh a umeleckej tvorby. Nebude chýbať ani styling priamo na mieste.

Súčasťou urbanmarkeťáckej zóny bude aj stage so zaujímavým sprievodným programom – pripravujeme pre vás rôzne diskusie, workshopy či špeciálne DJ sety do neskorej noci.

Príďte podporiť lokálny dizajn, vyšperkovať si svoje festivalové outfity a zabaviť sa. Tešíme sa na vás!

GRAPE FESTIVAL
založila partia štyroch kamarátov v roku 2010. Z pôvodne malého podujatia vyrástol na jeden z najväčších hudobných festivalov na Slovensku s hviezdnym lineupom zahraničných aj domácich interpretov. Festival sa v rokoch 2012 a 2014 zaradil podľa Europe Festival Awards medzi 10 najlepších malých festivalov v Európe.

TÉMA FESTIVALU: ČÍSLO 13
Číslo 13 je veľakrát démonizované, ale v našich končinách znamená požehnanie. V lete spoločne vytvoríme miesto, kde vo vás vyvoláme vaše skryté a zabávajúce sa alter egá. Bude to festival plný démonov a opojnej atmosféry.

Súčasťou témy je aj nepovinný dresscodeBUBUBU – čím horšie, tým lepšie!

Viac o festivale nájdete na www.grapefestival.sk.

📍  KEDY?
09. – 10. 08. 2024
 
📍  KDE?
GRAPE FESTIVAL, Letisko Trenčín
 

📍  OTVÁRACIE HODINY
PIATOK | 12:00 – 21:00
SOBOTA | 09:00 – 21:00

📍  VSTUPNÉ
Dizajnová zóna je súčasťou areálu GRAPE festivalu. Vstup je tak umožnený IBA návštevníkom a návštevníčkam festivalu.

Vstupom na podujatie Urban Market vyjadrujete SÚHLAS s vyhotovovaním obrazového a zvukového záznamu a prípadným zverejnením vašej osoby na informačných kanáloch propagujúcich aktivity podujatia Urban Market. V prípade výhrad kontaktujte info@urbanmarket.sk.

Vstup na vlastné nebezpečie.

Stiahnúť program

Stiahnúť zoznam

Urban Market 2023 (Summer Edition)

Prehrať video

Urban Market je jedinečným, kultúrno–spoločenským podujatím, ktoré v sebe spája živý dizajnový trh súčasnej umeleckej a kreatívnej tvorby, prezentáciu lokálnej autorskej  profesionálnej módy, dizajnu a umenia, ako aj pestrý sprievodný program, kreatívne aktivity a tvorivých ľudí z rôznych odvetví umenia v jednom čase na jednom mieste.  

📍  PARTNERI PODUJATIA

Program

  1. Udalosti
  2. Featured

Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes