REGISTRÁCIA UZAVRETÁ

Informácie pre predajcov

Po dvoch pandemických rokoch sprevádzaných rôznymi nepredvídateľnými opatreniami a obmedzeniami a niekoľkých zrušených edíciách chceme znovu priniesť Urban Market tak, ako ho poznáte. O to viac sa tešíme na stretnutie v máji. Veríme, že aj my pomôžeme naštartovať lokálnu tvorbu, ktorú chceme a potrebujeme podporovať a propagovať. Pridajte sa k nám! 

V roku 2022 sa chceme opäť viac zamerať a upozorniť na tému udržateľného dizajnu a módy, „spomalenia“ a environmentálnych a spoločenských presahov u autorov, autoriek a ich projektov.

DÁTUM KONANIA:
20. – 22.05.2022  (piatok | sobota | nedeľa)

MIESTO KONANIA: 
Pistoriho palác, Štefánikova 834/25, Bratislava

Pisztoryho palác bol vybudovaný v druhej polovici 19. storočia v eklektickom štýle. Názov dostal podľa lekárnika Pisztoryho. Počas socializmu slúžil ako sídlo Múzea Vladimíra Iľjiča Lenina, neskôr ako Dom zahraničných Slovákov.

V roku 2015 sa mestská časť Bratislava-Staré Mesto rozhodla palác rekonštruovať – opraviť strechu, obnoviť fasády, rekonštruovať kotolňu, renovovať okná. Rekonštrukcia bola ukončená v apríli 2017.  Pistoriho palác, od zaradenia pod centrá kultúry a vzdelávania MČ Bratislava-Staré Mesto, slúži ako kultúrny priestor s vlastnou dramaturgiou mesačných programov, od najmenších návštevníkov až po seniorov, ale tiež ako priestor na prenájom – využitie pre externé subjekty k realizácii kultúrno-spoločenských aktivít.

Urban Market sa po siedmich rokoch vracia späť do historickej budovy Pistoriho paláca v Bratislave. Pozrite si, ako vyzerala zimná edícia z roku 2015.

Prehrať video

REGISTRAČNÉ PODMIENKY:

Registrácia potrvá do 08.04.2022 (piatok) do 23:59 hod.

  • K dispozícii je miesto pre limitovaný počet vystavovateľov (cca. 60 predajných miest). Účasť podlieha výberu, ktorý má na starosti organizátor podujatia. Po výbere zaregistrovaných vystavovateľov bude každý registrovaný záujemca kontaktovaný s rozhodnutím. 
  • Vyjadrenie o akceptovaní alebo neakceptovaní bude zaslané do 16.04.2022.
  • Organizátor si vyhradzuje právo na neprijatie subjektu, ktorý kvalitatívne alebo inak nespĺňa kritériá prijatia, neodošle požadované dokumenty alebo neuhradí registračný poplatok do stanoveného termínu.
  • Pre splnenie podmienok registrácie je potrebné, aby každý predajca zaslal naskenované PDF dokumenty potrebné na vybavenie povolení na predaj najneskôr do 22.04.2022 na email: info@urbanmarket.sk

Registrácia nie je určená pre gastro predajcov. Akékoľvek otázky môžete smerovať na info@urbanmarket.sk alebo +421 904 328 902 (kurátorka Nikola Luzárová).

Stiahnite si potrebné formuláre

Stiahnite si registračné podmienky

REGISTRAČNÉ POPLATKY:

Registračný poplatok zahŕňa zabezpečenie prezentačného miesta do užívania schopného stavu, zabezpečenie administratívnych povolení pre predaj a vjazd autom k objektu, osvetlenie prezentačných priestorov a chodieb, propagáciu, 3x vstupenku pre vystavovateľa, stráženie objektu, elektrickú energiu, zabezpečenie sociálnych zariadení, zabezpečenie čistoty priestoru.

CENNÍK | PREZENTAČNEJ PLOCHY:

  • 2 x 2 m = 170 € (jedno predajné miesto)
  • 2 x 4 m = 300 € (dve predajné miesta)

CENNÍK | OSTATNÝCH SLUŽIEB:

  • Zapožičanie stola – 15 €
  • Zapožičanie 2x stoličky – 10 €
  • Zapožičanie štendra – 1ks – 15 €

Odber elektrickej energie nad 0,5kw bude spoplatnený podľa dohody.

 

Registračný formulár

Tento formulár je prvým krokom registrácie. Po ukončení registrácie bude prebiehať výber značiek a následné kontaktovanie vybraných značiek. Ak nebude Vaša značka súčasťou výberu, budeme Vás o tejto skutočnosti vopred informovať.

Odoslaním registračného formulára zároveň potvrdzujete, že ste sa oboznámil/a so znením dokumentu Registračné podmienky a zároveň akceptujete tieto Registračné podmienky a poplatky s nimi spojené (dokument Registračné podmienky je možné stiahnuť tu). Súčasne sa zaväzujete poskytnúť organizátorovi včas a všetky podklady, potvrdenia a formuláre potrebné na vybavenie povolení súvisiacich s predajom na podujatí Urban Market. O doplnenie potrebných dokumentov Vás budeme včas informovať prostredníctvom emailu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom registrácie, neváhajte nás kontaktovať na info@urbanmarket.sk.

Market, na ktorý sa chcem prihlásiť*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.