Príďte sa s nami preniesť do klubov v New Yorku! Hustle lektori Monika a Mátúš Kopernickí vás naučia základy tohto párového tanca a následne budeme pokračovať voľnou tancovačkou pod holým nebom. Nepotrebujete ani +1, ani skúsenosti v tanci. 

Hustle je spoločenský párový tanec, ktorý vznikol počas disko éry v 70. rokoch v kluboch v New Yorku. Bol inšpirovaný mambom a salsou a postupom času ho ovplyvnili rôzne ďalšie tanečné štýly ako swing, tango, waltz až po súčasné párové či streetdancové tanečné štýly.  

Monika a Matúš Kopernickí vedú tanečnú komunitu Hustle Bratislava. K Hustle sa spoločne dostali v roku 2012 a natoľko ich pohltil, že za ním vycestovali do jeho kolísky, do New Yorku. Začali postupne cestovať, učiť a vzdelávať sa po celom svete. V Bratislave popri pravidelných lekciách a kurzoch organizujú rôzne Hustle podujatia, workshopy, projekty a tančiarne pre verejnosť, kde zdielajú nadšenie pre tento tanec ďalej.

Prehrať video

Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes

Latest Past Udalosti

Hustle Bratislava: Tancovačka pod holým nebom

Príďte sa s nami preniesť do klubov v New Yorku! Hustle lektori Monika a Mátúš Kopernický vás naučia základy tohto párového tanca a následne budeme pokračovať voľnou tancovačkou pod holým nebom. Nepotrebujete ani +1, ani skúsenosti v tanci.

Peter Važan: 10100 rokov

Kino Film Europe

Spoznajte príbeh analógovej fotografie, ktorá sa prezrkadlila do sveta digitálu. Peter Važan fotí už 20 rokov – 10100 únavných rokov v nekompromisnej binárnej sústave digitálu.

NevaDIvadlo: Cestoviny z vajcom

Vydajte sa s vajcom na vandrovku! V autorskej rozprávke Cestoviny s vajcom v podaní NevaDIvadla precestujeme s hlavným hrdinom celý svet a spoznáme množno zaujímavostí o všetkých kontinentoch. Počas putovania vajce stretáva ďalšie vajíčka alebo živočíchy, ktoré sa práve z vajíčka vyliahli, a tak zisťuje, že z vajíčok sa neliahnu len sliepky, ale všetky možné živočíšne druhy.