Príďte sa s nami preniesť do klubov v New Yorku! Hustle lektori Monika a Mátúš Kopernickí vás naučia základy tohto párového tanca a následne budeme pokračovať voľnou tancovačkou pod holým nebom. Nepotrebujete ani +1, ani skúsenosti v tanci. 

Hustle je spoločenský párový tanec, ktorý vznikol počas disko éry v 70. rokoch v kluboch v New Yorku. Bol inšpirovaný mambom a salsou a postupom času ho ovplyvnili rôzne ďalšie tanečné štýly ako swing, tango, waltz až po súčasné párové či streetdancové tanečné štýly.  

Monika a Matúš Kopernickí vedú tanečnú komunitu Hustle Bratislava. K Hustle sa spoločne dostali v roku 2012 a natoľko ich pohltil, že za ním vycestovali do jeho kolísky, do New Yorku. Začali postupne cestovať, učiť a vzdelávať sa po celom svete. V Bratislave popri pravidelných lekciách a kurzoch organizujú rôzne Hustle podujatia, workshopy, projekty a tančiarne pre verejnosť, kde zdielajú nadšenie pre tento tanec ďalej.

Prehrať video
  1. Udalosti
  2. Workshop

Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes

Whithe: Workshop elektronickej hudby pre deti

Kino Film Europe

Workshop elektronickej hudby spojený s praktickou demonštráciou a možnosťou aktívneho zapojenia zúčastnených povedie slovenský elektronický producent Whithe. Cestu k profesionálnej hudobnej produkcii mu v 2015 otvorila účasť v Red Bull Bass Music Academy v Prahe. Na konte má k dnešnému dňu viacero releaseov v medzinárodných vydavateľstvách a predskakoval už menám ako Kiasmos, Nina Kraviz, Thundercat či HVOB.

Detail akcie