Obľúbený podcast Podgast o jedle a gastronómii bude opäť naživo, tentokrát s „nomad chefom“, ktorý sa venuje profi vareniu, foodblogovaniu, ale aj zaujímavým charitatívnym aktivitám.

Prehrať video

CORALINE

Coraline aka Karolína Babincová začala s vlastnou tvorbou pred 3 rokmi, kedy začala písať vlastné texty v angličtine. Tvorenie hudby je pre ňu zdrojom pochopenia vlastných emócií a každodenného života, preto sú pre ňu texty veľmi osobné. Najradšej tvorí na klavíri či gitare. 

Instagram

Prehrať video
Prehrať video
  1. Udalosti
  2. Live podcast

Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes

Podgast by Čoje s Kamilou Magálovou

Podium

Dá sa hodinu baviť o jedle? Áno – keď sa pýta foodbloger Čoje a odpovedá zaujímavý hosť. Tentokrát sa naživo porozpráva s Kamilou Magálovou, ktorá je nielen fantastická herečka, ale aj výborná kuchárka. Jej reláciu Tajomstvo mojej kuchyne roky sledujú gazdinky a milovníci dobrého jedla. Povie nám aj príbehy so šéfkuchárom Pavlom Pospíšilom, pri ktorých sa dobre zabavíte.

Detail akcie

Podgast by Čoje s Oliou Zhurbou
[fjúžn]

Obľúbený podcast o jedle s foodblogerom Čoje sa bude nahrávať naživo pred divákmi. Hostkou bude Olia z Ukrajiny, ktorá už vyše roka žije na Slovensku a kultúru svojej rodnej krajiny prepája s tou našou práve formou gastronómie. Tento Podgast nebude iba o organizovaní Magnificent piknikov s ukrajinským jedlom, ale aj o zaujímavostiach o ukrajinskom jedle a o všetkom, čo majú naše dve krajiny spoločné.

Detail akcie

Všesvet: Hrdzavé cestovanie

Stará hippie dodávka, Trabant, Jawa, Pionier, dieselový Enfield alebo modernejšie terénne auto? Niekedy sa môže zdať, že na cesty po svete vám stačí pár korún, zohnať motorku či auto po dedkovi a dobrodružstvo sa môže začať. Často však nie je dôležité to, čo všetko už má vaše vozidlo za sebou, ale kedy sa rozpadne!

Detail akcie

Za hudbou live s Otcom Mircom a Hugom Hypetrainom

Kácečko Kamenné námestie 1/a

Nenechaj si ujsť live nahrávanie podcastu ZA HUDBOU. Otec Mirec so svojím pravidelným hosťom Hugom Hypetrainom rozoberie zásadné hudobné udalosti posledných mesiacov. Čaká ťa kopec šťavnatých tém, srandy aj štipka kontroverzie. Buď súčasťou podcastu a zapoj sa do debaty, alebo prispej svojimi otázkami.

Detail akcie